صفحه درباره ما

درباره ما

کلینیک دکتر اورسجی با بهره‌گیری از کادری مجرب، متخصص در زمینه درمان گردن درد، کمر درد، آسیب‌های ورزشی، بیماری‌ ها و آسیب های مفصلی و عارضه‌های عصب‌ شناختی، درد های دست و پا ، بی اختیاری ادرار، درمان سردرد های میگرنی و پوکی استخوان ،دیابت . کبد چرب. بیماری ها قلب گوارشی و زنان برنامه‌های توانبخشی کارآمدی را به بیماران ارائه می‌کند. مراجعه کنندگان به این کلینیک با پیگیری مداوم برنامه درمانی خود میتوانند توانایی خود را بازیابند و به فعالیت ها و سطح عملکرد سابق خود بازگردند.

فلسفه کاری ما

فلسفه کلینیک دکتر اورسجی توجه به بیماران است . تردید نداشته باشید که با مراجعه به کلینیک دکتر اورسجی در کانون توجه قرار خواهید گرفت، چرا که ما بیش از هر چیز برای نظر و ترجیح بیمار ارزش قائل هستیم و هدف نهایی‌مان بهبود شرایط بیمار است. رویکرد این کلینیک آگاهی و تشخیص صحیح علت عارضه ، تعیین اهداف درمانی و سپس اقدام به درمان ، آموزش بیمار و نظارت بر روند درمان و درنهایت پیشگیری از بروز مجدد آسیب میباشد .

ما بر این باوریم که بهترین شیوه خدمتگزاری به بیمار تخصیص زمان کافی برای اوست ؛ بیمار باید این آرامش خاطر را بیابد که زمانی کافی برای او صرف شده و مراقبتی را که مستحق آن است دریافت می‌کند. ما در این کلینیک همچنین فضای درمانی مشخصی را به هر بیمار اختصاص می‌دهیم تا حریم شخصی او را حفظ کنیم و زمینه تبادل نظر و گفتگوی صمیمانه و راحت بین بیمار و متخصص را فراهم کنیم.

سال‌های متمادی است که همه روزه بیمارانی از گروه‌های سنی مختلف فعال در رشته‌های گوناگون برای درمان به این کلینیک مراجعه می‌کنند؛ ما با پشتوانه چنین تجربه ارزشمند و گسترده‌ای در زمینه بیماری های ارتوپدی و آسیب‌های ورزشی آماده درمان مراجعین هستیم.

روند درمان بیماران در کلینیک دکتر اورسجی

روند درمان در کلینیک دکتر اورسجی معمولاً شامل موارد زیر می‌شود:

تسکین درد

مهم ترین اقدام در مراحل اولیه آسیب یا عارضه کاهش دردو التهاب است، علاوه بر استفاده از تکنیک های گرما درمانی ، فشرده ساختن (پانسمان یا باندپیچی) و بالا قرار دادن عضو آسیب ، ما با بهره‌گیری ازمدالیته هایی مانند اولتراسوند، مگنت تراپی، لیزر وریدی تحریک الکتریکی عصب از روی پوست و روش‌های متعدد دیگر تسکین درد را برای بیمار به ارمغان می‌آوریم.

درمان دستی 

در این مرحله برای متحرک‌سازی عضو آسیب دیده، در کنار ماساژ بافت‌های نرم و تاندون ها ، مفصل یا عضو آسیب دیده با ملایمت حرکت داده می شود

.

تدوین برنامه تمرینی و حرکات اصلاحی برای بیمار

برای هر بیمار با توجه به آسیب او ، سن و سایر شرایط برنامه تمرینی مخصوصی طراحی می شود . این تمرینات نقش اساسی در کاهش درد ، توانایی حرکت دادن عضو آسیب دیده و بازگرداندن عملکرد طبیعی دارند .

 

آموزش به بیمار

به بیماران درباره حالت اندامی صحیح و سبک زندگی مناسب و ایمن در محیط کار و هنگام ورزش کردن آموزش داده می شود. به علاوه در این مرحله رژیم غذایی و حرکت‌ها و نرمش‌های مفید نیز آموزش داده می‌شود و اطمینان حاصل می شود که بیمار تمامی این موارد را به خوبی فرا گرفته است

.

ارزیابی مستمر بیمار

ما هرگز بیمار را به حال خود رها نمی‌کنیم و همواره در طی دوران درمان بر روند بهبودی بیمار ، نحوه صحیح اجرای برنامه تمرینی و اتخاذ سبک زندگی صحیح نظارت داریم

.

ویژگی های منحصر به فرد کلینیک دکتر اورسجی

در این کلینیک معاینه بیمار به صورت دقیق و کامل انجام می شود و علت درد تشخیص داده می شود . ما مفتخریم که دراین کلینیک به درمان علت های ریشه ای درد می پردازیم و نه این که تنها علایم را کاهش دهیم.

ما در کلینیک دکتر اورسجی خود را موظف می‌دانیم تا با دقت و با صرف زمان لازم به مشکلات بیمار گوش دهیم. تشخیص صحیح شرط اصلی درمان کارآمد است و تشخیص درست نخواهد بود مگر آن که پرسش‌های ضروری مطرح شود و بیمار کاملاً معاینه شود.و وقت کافی بره او اختصاص داده شود. متخصصین ما برای اطمینان از درستی تشخیص خود تنها به معاینه عضو دردناک اکتفا نمی‌کنند، بلکه آگاهانه تمامی نواحی بدن را نیز بررسی می‌کنند.

پس از تعیین منشأ درد یا مشکل، پزشک و بیمار با همفکری یکدیگر برنامه درمانی و زمان‌بندی اجراء آن را تهیه می‌کنند. مشکلات ساده‌تر را گاهی اوقات می‌توان پس از تنها یک جلسه تشخیص داد و بیمار را در آغاز شاهراه بهبود قرار داد.

- در این کلینیک درمان در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود تا بیماران روند بهبود و کاهش درد را پس از هر جلسه درمانی مشاهده کنند.

فلسفه کلینیک دکتر اورسجی با فلسفه اکثر مرکزهای فیزیوتراپی تفاوت دارد. ما بر این باوریم که مراجعین می‌خواهند ظرف کوتاه‌ترین زمان ممکن بهتر شوند، بتوانند مانند گذشته فعالیت‌های مفرح مورد علاقه‌شان را انجام دهند و نهایت از زندگی خود لذت ببرند.

ما در کلینیک دکتر اورسجی برای درمان ، مدت زمان معینی را تعیین می‌کنیم که بهبود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای بیمار به ارمغان می‌آورد.

رمز موفقیت کلینیک دکتر اورسجی در این است که بیمار را جزء لاینفکی از برنامه توان‌‌بخشی در نظر می‌گیرد. ما اطلاعات ضروری در خصوص موفقیت سریع را در اختیار بیماران قرار می‌دهیم و معتقدیم که بیمار باید در فاصله بین دو مراجعه به بهبود محسوس قابل توجهی دست یابد.

- کلینیک دکتر اورسجی به پیشرفته ترین دستگاه های الکتروتراپی ، اولتراسوند ، مگنت لیزر وریدی، هایتون، استرادایناتور، نروتراپی، سیستمهای ارزیابی و امکانات تمرین درمانی مجهز است.

 

ما همواره در جستجوی جدیدترین تجهیزات هستیم تا بتوانیم روش‌های فیزیوتراپی پیشرفته و به روز را در این مرکز به بیماران‌مان ارائه دهیم. اطمینان از برخورداری از بهترین تجهیزات ، ارائه بالاترین عملکرد ، بدون به خطر انداختن آرامش و راحتی بیمار را به همراه دارد.

تیم پزشکان ما

برای معرفی کامل هر یک از تیم درمان به صفحه مربوطه وارد شوید